Niech magia świąt Bożego Narodzenia trwa w nas jak najdłużej, byśmy mogli na nowo poczuć się jak dzieci wsłuchane w bajkę o Czerwonym Kapturku. Wzruszeni losem biednego wilka, złóżmy mu życzenia świąteczne. Nie czas na oskarżanie, zrobił źle, dostał nauczkę. Czas świąt- to czas wybaczania. Wilku, byś nigdy nie czuł głodu. By śrut nigdy nie ranił twej skóry. By nóż myśliwego nie wyrządzał krzywdy. Byś mógł swym dzieciom dawać lekcje godnego życia, bawił się po wilczemu, zasypiał spokojnie. Życzę ci wilku, byś wiódł wilcze życie, pełne przygód. Pełnego brzucha, wygodnej nory i spokojnych świąt. I niech spełnią się twoje wilcze marzenia.
kaktus1012
Drogi Martinie Servazie w tym nowym roku 2018 chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Niechaj zdrowie Ci dopisuje i żeby polepszyło Ci się na duszy. Niech nie trapią Cię smutki i trudy z przeszłości, a twoja przyszłość niech będzie pełna jasnych barw i zawiłego śledztwa opisanego genialną ręką Pana Miniera, które tak bardzo uwielbiamy. Znajdź też sobie dobrą żonę, która będzie o Ciebie dbała. Błagam Cię tylko nie wybieraj tej swojej starej miłości, bo to straszliwie irytująca baba, która odniosłam takie wrażenie, że naprawdę Cię nie kocha. W każdym razie mógłby się też kiedyś koło ciebie pojawić Julian Hirtman, byłoby ciekawie. Już na koniec Ci dodam, że mógłbyś w końcu łaskawie wyjść już z tej depresji i wznowić śledztwo. Czekam i liczę na Ciebie. Tym razem mam nadzieję, że uda Ci się go złapać. Pamiętaj o tym, że zawsze ktoś na Ciebie czeka. W tym przypadku połowa ludności świata. Ta, która czyta oczywiście. Do zobaczenia w kolejnych powieściach i trzymaj się gorąco!
Teja Nyks
Chociaż wielu z Was kocham, a niektórych lubię Życzenia składam Tobie, najdroższy Jakubie! Wszak wiem jak wiele złego w życiu się przydarza A Tobie już szczególnie – ot, żywot gliniarza… Aby każde Twe śledztwo szło Ci zgodnie z planem Byś nie stał się nigdy takim drugim Kochanem Nie jesteś już „Ze Strachem”, idziesz do „Marginesów” Więc niech Ci Wojciech Chmielarz oszczędzi już stresów… Niech Ci nieba przychyli, na szczęście pozwoli Może nawet doczekasz się powrotu Oli? Stwórzcie znowu rodzinę, taką, co się zowie Uwierz, że potrzebują Cię Twoi synowie Bo choć ważna jest praca, szefowi meldunek Życzę byś zasłużył na Twych chłopców szacunek Pragnę, abyś miał oprócz swej przenikliwości Kogoś, kto przywróci Ci wiarę w sens miłości Byś zawsze został sobą, walcz do upadłego Dorwij w końcu świnię, czyli Borzestowskiego! By wreszcie spokojowi ustąpił harmider Niech Twój twórca znów dostanie Wielki Kaliber Bo nikt tak nie zasłużył jak osoba Twoja Zatem najlepszego, Mortko, mordo Ty moja!
Ledarg1916
No cze, Fokus! Sie ma w Nowym 2018, o przepraszam, 2058 Roku. Co to ja chciałem..., aha samych mocnych iwentów Ci życzę. I żebyś, no wiesz, ten... omnifona se sprawił nowego, bo ten stary grat już nie jest cool. Że co? Masz już? To czemu nie używasz? Aaaa, porąbało Cię? Jedziesz na Księżyc? Słuchaj, ta sprawa śmierdzi. Życzę Ci samych czystych interesów. No co tak stoisz? Displej Ci się zawiesił, czy jak? Fokus, Nowy Rok mamy! Szampan, życzenia, zabawa, no wiesz - jak u wiochmenów. Taka tradycja z początków wieku. A Ty tylko ten Księżyc i Księżyc. Nie no, bracie, że masz kłopoty? Kto nie ma? Więc życzę Ci, żebyś te swoje kłopoty zarchiwizował na twardym dysku, a potem go sformatował. Kto jak kto, ale Ty wiesz, jak się gra w te klocki. Poza tym kupę mega euro Ci życzę na karcie płatniczej, parę giga wejść na te Twoje filmiki w MegaNecie, no i stałej roboty, bo z tej freelancerki to nie wyżyjesz, stary. Do siego! Nie wiesz co to? A poszukaj se w MegaNecie, pod hasłem “Nowy Rok\"!
Lunami
Droga Aniu z Zielonego Wzgórza! Życzę Ci abyś zawsze była literackim wzorem dla dziewcząt i dla kobiet. Mieszkaj w naszych wspomnieniach i w naszych sercach. Maluj na zielono rude włosy, kochaj Gilberta, miej dużo dzieci, liczne przyjaciółki i przyjaciół, psy i koty. Patrz na świat szeroko otwartymi oczami, słuchaj głosów przyrody, obserwuj jak zakwitają wiśnie i jak padają płatki śniegu. Zawsze ubieraj się w sukienki z bufkami i z falbankami Doceniaj to, że w twoim życiu pojawili się Maryla i Mateusz… I nadal zapisuj życie na kartach kolejnych książek…
Karolina
Życzenia dla Królowej Śniegu. Wasza Wysokość, z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzę spełnienia najskrytszych marzeń. Życzę, aby Wasza Wysokość, nigdy już nie była samotna, aby przemiana Twojego serca stała się faktem. Droga Królowo Śniegu, wyjdź do ludzi, pokaż światu, że nie jesteś złą osobą. Odwagi Królowo. Pani Zimy i Śniegu, życzę Ci również, abyś nigdy nie dała się globalnemu ociepleniu. Potrzebujemy Twoich delikatnych płatków śniegu. Wasza Wysokość, Królowo Śniegu Szczęśliwego Nowego Roku.
danka12#
Garniturów w pierwszym sorcie i miejsca w radzie nadzorczej. Życzę funkcji na świeczniku i pięknego pałacyku. Byś bez zgiełku oraz krzyku żyć mógł Nikosiu na koszt podatników. Super bryki, dużej kasy (wiem, że na to jesteś łasy). Komóry za 3 tysiączki, dziewczyn słodkich niczym pączki. Od dnia święta Mikołaja baw się Nikosiu tak i do maja. Życzę Ci równie uprzejmie miejsca w ławie w Sejmie, a jak naród Cię wybierze, to i w Belwederze. Niech nie stoją już bariery na drodze do Twej kariery, Wszak wierzę, że Narodzenie Boże początkiem Tej władzy być może. Lecz sekretarka jak łania niech świata Ci nie przesłania. I niech Nikodemie w Twe sfery nie wkradną się sex afery. W święta więc życzę serdecznie : Kochaj namiętnie ale dyskretnie. Miej siłę Achillesa, męstwo Hektora, brykę jak Maybach ojca dyrektora. Aby na władzy zacnych salonach była przy Tobie sławna, piękna żona. I życzę byś jeszcze w te święta został prawą ręką Pana Prezydenta. Takie oto upominki wyjmij Nikosiu spod swej choinki.
barboj
Drogi Bailey ! Chcę złożyć Ci życzenia , niestety jestem w tym naprawdę słaba... Ale jak to mówią \" Co cie nie zabije , to cie wzmocni \". No... Więc tak: Pod choinkę dużo kości, nie połykaj jednak ości. Jakiejś fajnej laski, co zajada ananaski. Dużo zdrowia , mało zmartwień. A w 2018 : Bekonu do budy i wycieczki na Barbudy ! PS. Wiem , że rymuje jak trzylatek .
czytelniczka550
Niechaj w te święta Las Stumilowy będzie dla Ciebie Misiu bajkowy. I niech w nim miły Kubusiu Puchatku życie się toczy zawsze w dostatku. Jak dobra pani z cnym dobrodziejem niech Cię odwiedzi gwiazdka z Betlejem. A z nią w wigilię podczas wieczerzy Krzyś z Kłapouchym, bo tak należy. Uciesz się Misiu z wieczerzy z Królikiem wszak On uraczy Cię prezencikiem. Oby to była beczułka miodu wszak nie potrzeba Ci samochodu. I niech o Tobie Kubusiu w święta i Kangurzyca zawsze pamięta. A przez Sylwestra aż do Trzech Króli bądźcie z Tygryskiem dla siebie czuli. I niech Maleństwo razem z Prosiaczkiem otulą Cię w święta czerwonym kubraczkiem. Życzę Ci w święta i w Mikołajki takich przyjaciół, właśnie z Twej bajki. Miej ich w te święta wciąż pod dostatkiem i dziel się z nimi miło opłatkiem. Śpiewaj wraz z Nimi piękne kolędy i niech Cię kochają zawżdy i wszędy. Niech szczęście spotyka Cię dniem i nocą a Las Stumilowy niech gwiazdy złocą. Tego Ci życzą panowie i damy bo Cię od dziecka Kubusiu kochamy
tomboy