Droga Izabelo, mam nadzieję, że Twoje życie wygląda dokładnie tak jak zawsze pragnęłaś. Wydaje się, że nigdy nie oczekiwałaś zbyt wiele, potrzebowałaś wyłącznie wygód towarzyszącym bogactwu i mężczyzny, któremu Twa miła dla oka aparycja przysłoni głębokie skazy na charakterze. Nie wątpię , że Twoja garderoba pełna jest sukien odpowiadających obecnym standardom wytyczanym przez modę. Wiem również, że wciąż otacza Cię niezliczona ilość piękna, które tylko dusza tak wrażliwa jak Twoja jest w stanie dostrzec. Zastanawiasz się zatem cóż takiego, osoba tak przeciętna jak ja, mogłaby życzyć komuś tak czułemu, subtelnemu i z sercem tak wielkim, że nie da się wyrazić tego słowami? Wydawać by się mogło, że Izabela Łęcka ma już wszystko. Długo nad tym myślałam aż wreszcie zrozumiałam, że czegoś Ci brak. W tym radosnym okresie Świąt życzę Ci więc droga Izabelo zdolności kochania. Pragnę byś dostrzegła coś więcej niż drogie suknie i srebra. Życzę Ci abyś w końcu zrobiła użytek ze swojego serca.
Exisowa
Drogi Frodo! Życzę Ci wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia! Obyś nadchodzące święta spędził wraz z Bilbo i całą Drużyną Pierścienia w swoim pięknym Shire. Mam nadzieję, że na Wigilii Legolas nie zaserwuje Ci lembasów! Obyś tegoroczne święta spędził tak jak każdy Hobbit lubi, czyli chodząc do spiżarni po smakołyki i paląc fajkowe ziele przed kominkiem. Po swojej wyprawie do Mordoru i uratowaniu Śródziemia zasłużyłeś na spokojne święta w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Oby te święta były zasłużonym odpoczynkiem dla Ciebie, Bilba i Drużyny Pierścienia. Życzę Ci również udanego Sylwestra wraz z magicznymi fajerwerkami Gandalfa!
Baranek
Szanowny Panie Prezydencie Snow, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, życzę Panu: stłumienia każdego buntu w zarodku, zniszczenia dystryktu 13, władzy absolutnej, śmierci prezydent Coin, zawsze TYLKO JEDNEGO Zwycięzcy, współpracy ze strony Katniss, setek białych róż, braku jagód na Arenach oraz, co najważniejsze szczęśliwych Głodowych Igrzysk i niech los zawsze Panu sprzyja!
Alex
Już widzę , jak przewracasz oczami na myśl o choince i barszczu z uszkami. Wiem, jak spędzisz te święta – dokładnie tak, jak wczorajszy wieczór – sama, przed migoczącym monitorem, z mrożoną pizzą i chińską zupką z mikrofalówki. Ok. Nic mi do tego. Ja też czasem idę pod prąd. Chcę tylko, żebyś wiedziała, że często o Tobie myślę. Że Cię rozumiem. Masz w nosie moje życzenia, więc nie będę się zbytnio rozwodzić. Niech ten rok, który nadejdzie, przywróci Ci wiarę w ludzi. Nie bój się przyjaźni. Doceń drobne przyjemności – wiem, że to nudne, ale tak naprawdę to one wypełniają nasze życie. I uśmiechaj się czasem. Jesteś piękna, choć zbroja za którą się chowasz, ma temu przeczyć. A w wolnej chwili - spróbuj normalności , jest niedoceniana w dzisiejszych czasach. I już na koniec – życzę Ci, żebyś za rok o tej porze mogła podzielić się tą pizzą z kimś bliskim. Wpuść kogoś do swojego życia i zostań sobą. Lubisz takie wyzwania, prawda, Liz Salander?
grushka
Drogi Sherlocku! W tym radosnym okresie chciałabym Ci życzyć przede wszystkim miliona kolejnych tak udanych śledztw, jak Twoje poprzednie. Poza tym życzę Ci także, aby Twoje serce zabiło mocniej do jakiejś urodziwej dziewczyny, która zrządzeniem losu by pracowała np. w laboratorium chemicznym. Dodatkowa pomoc przy dochodzeniach nigdy nie jest zła, prawda? Życzę Ci także, abyś pod choinką znalazł moc prezentów, m.in. nowe szkło powiększające, nową fajkę, bo tę starą tak długo już używasz, że pewnie ledwo zipie oraz jakieś nowe detektywistyczne gadżety, które dopiero co pojawiły się na rynku, a Ty z pewnością jesteś z nimi na bieżąco! Poza tym życzę Ci, abyś te Święta spędził z bliskimi, bo to czas radości i odpoczynku. Nie możesz ich spędzić samotnie!
Zaczytana_Panna
Czas najwyższy przestać uciekać przed rzeczywistością i bawić się w rozrywkowe życie. Najwyższa pora na zakończenie ucieczki przed samym sobą, przyznanie się do własnych słabości i rozpoczęcie wartościowego życia. Tego wszystkiego, jak i świąt spędzonych w gronie najbliższych życzliwych Ci osób, życzę Tobie Prokuratorze Szacki.
sindruella
Droga Sarah Crewe! Życzę ci, abyś w nadchodzące święta była blisko ze swoją rodziną, a szczególnie ze swoim ukochanym tatą, żeby nic was nie rozdzieliło. Święta to czas rodzinny, a wy jesteście bardzo rodzinnymi ludźmi, którzy powinni zawsze być razem, nie tylko w ten wyjątkowy czas. W wigilijny wieczór usiądźcie razem przy stole, a po kolacji otoczcie swoją piękną choinkę i śpiewajcie przepięknie kolędy. Niech w te święta nie zabraknie w waszym domu miłości i radości!
virgo123
Droga Sarah Crewe! Życzę ci, abyś w nadchodzące święta była blisko ze swoją rodziną, a szczególnie ze swoim ukochanym tatą, żeby nic was nie rozdzieliło. Święta to czas rodzinny, a wy jesteście bardzo rodzinnymi ludźmi, którzy powinni zawsze być razem, nie tylko w ten wyjątkowy czas. W wigilijny wieczór usiądźcie razem przy stole, a po kolacji otoczcie swoją piękną choinkę i śpiewajcie przepięknie kolędy. Niech w te święta nie zabraknie w waszym domu miłości i radości!
virgo123
Drogi Percy Wetmore z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia po wydarzeniach w Zielonej Mili. Mam również nadzieję, że w końcu przemówisz ludzkim głosem i staniesz się porządnym człowiekiem. Wierzę w Ciebie i w to, że nie jesteś zły do szpiku kości jak Bill Wharton. Z wyrazami szacunku, Olga Ryłko
Olga