Pewnie, kiedy odbierzesz tę kartkę, wrzucisz ją od razu w płomienie. Wiem o tym, a mimo to pragnę po raz kolejny złożyć Ci życzenia. Standardowe życzenia bożonarodzeniowe brzmią: dużo zdrowia, szczęścia, ułożenia pewnych spraw w życiu... Ja drogi Sherlocku, nie chcę składać Ci tego, czego nie potrzebujesz. Nie mogę życzyć Ci przyjaźni, wątpię bowiem, że uda Ci się nawiązać z kimś jeszcze mocną więź (nie licząc Watsona) Nie mogę życzyć Ci sławy, bo takową posiadasz. Nie mogę Ci życzyć spokoju, bo go nie chcesz. Życzę Ci zatem: *abyś nareszcie poznał godnego siebie wroga *aby nigdy nie brakowało Ci morderstw, tajemniczych zagadek * abyś nigdy nie zginął z rąk nieprzyjaciela * aby John Watson nadal trwał przy tobie *abyś nigdy się nie nudził Ciekawych Świąt i tajemniczego Nowego Roku!
Anulak224
Droga Joanno Chyłko wiem, że w ostatnim czasie dużo się działo w Twoim życiu. Dlatego życzę Ci spokojnych Świat spędzonych nie tylko wśród Kodeksów 😉 Nie zaprzątaj swoich myśli przeszłością. Otwórz się na nowy początek. Jesteś przebojową, silną kobietą! Bądź w tym Nowym roku zwyciężczynią w każdej sferze życia! Nie bój się miłości i nie zapomnij wysłać życzeń świątecznych Kordianowi 😉 Życzę Ci także wierności wśród przyjaciół i poczucia bezpieczeństwa! Aśka teraz już musi być dobrze! 😉
dominika446
Piotrze C.! Niestety zdarzyło mi się przeczytać Twoją książkę, w której sam (niestety) jesteś hm... bohaterem (?). Życzę Ci, abyś więcej nie pisał (nie martw się - drugi raz się nie dam), rzucił pracę w kancelarii (przecież i tak jej nie lubisz) oraz znalazł sobie porządną dziewczynę (może to niedobrze dla tej dziewczyny i nie powinnam źle życzyć innym ludziom...). Spełnienia marzeń nie dodaję, bo mogłoby się to źle skończyć (dla innych oczywiście). Podsumowując: Wesołych Świąt!
Melania
Droga Karou, życzę ci uwolnienia Brimstone\'a ze szpon śmierci, ale przede wszystkim ślicznych pół-aniołków z Akivą. Oby Nina regularnie ściągała cię na Ziemię niczym kotwica, a profesor Fiala pomagała kreatywnie wyrażać siebie poprzez sztukę. Nie giń, nie choruj, bądź zawsze szczęśliwa, by twoja Nadzieja anioły i himery na zawsze pogodziła. Trzymaj się, maluj, szczęście nam z nieba zrzucaj, a co równie ważne, nigdy nikogo nie zasmucaj! Kolorowych światełek i chmur prezentów Życzy
Fantastyczna
Drogi Kubusiu Puchatku - miłośniku miodu z każdego kwiatku:) Życzę ci w te Święta mnóstwa radości, przyjaciół u boku i oczywiście miodowych słodkości:) Życzę Prosiaczka służącego pomocą przy ubieraniu choinki, jak i Królika rozdającego swe kulinarne upominki:) Życzę Tygryska tańczącego w rytm wesołej kolędy, oraz Kłapouchego nie mającego miny smutnej zrzędy:) I Krzysia ci życzę w ten czas świąteczny, który pochwali żeś jest tak grzeczny:) Nade wszystko życzę Ci Puchatku kochany, byś był - tak dorosłymi i dziećmi, na zawsze z nami...:)
Uleczkaa38
Drogi Harry, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym życzyć Ci nadziei, która pomaga nam w codziennych niepowodzeniach i pozwala na wyimaginowanie radości z najskrytszych marzeniach! Dodatkowo, wszystkie zdradzieckie wiatry, znane czary i mary, stare czarownice, animagowie, co zmieniają się w mszyce, wtajemniczone charłaki, jasnowidze i wile zrodzone w blasku gwiazd, niech sprzyjają duchom twym, miotłą twoją poprowadzą oraz cenne wskazówki dadzą. Niech ta magiczna noc podaruje Tobie moc, z którą nawet wiesz, ten kto imię znane bardzo ma- wzdrygnie i przestraszy się tak, że w nicość zmieni się!
Juka
Swoje życzenia kierowałabym do Liesel Meminger z książki \"Złodziejka Książek\". Droga Liesel tak szczerze i z całego serca życzyłabym Ci by można było cofnąć czas. Raz, jeden, cofnąć nieuniknione. Sprawdzić byś znów odzyskała utraconą rodzinę i mogła ucałować usta Rudego. Byś przeżyła życie wspaniale i dumnie. Byś mogła zapomnieć jak wiele złego wydarzyło się w czasie wojny. Lisel, ta zmiana jednego wydarzenia pozwoliłaby Ci ponownie usłyszeć muzykę, spróbować szampana i cieszyć się zakończeniem wojny. Mogłabyś być na swój sposób szczęśliwa. Życzę Ci tego chociaż wiem, że jest to niemożliwe. Życzę Ci siły, Złodziejko Książek.
NightShine
Najdroższa Telimeno, gdy nadchodzą święta, życzę Ci bardzo szczerze, by wszystkie oczęta mieszkańców Soplicowa Ciebie podziwiały, a wdzięków innych panien nie zauważały. By w świątyni dumania żadne wredne mrówki już nie niepokiły Twej pachnącej główki. By wachlarze, sukienki spadały Ci z nieba gdy tylko nowej szaty będzie Ci potrzeba. Wieczorów wypełnionych muzyki dźwiękami: Pianino, Wojski z rogiem, Jankiel z cymbałami. Niech wszystko wokół Ciebie się kręci i układa. A co jest najważniejsze? To byś była rada! I by znalazł się wreszczie dżentelmen troskliwy, z którym zbudujesz przyszłość i związek prawdziwy.
Rhine
Drogi Staszku,stary druhu. Powiem krótko,bo niewiele Ci trzeba. Życzę Ci,aby miłość Izabeli do Ciebie była równie wielka,jak jej próżność.
Natalia_Ce