Drogi Władku Łabrowiczu, pod jakim niebem byś się nie znajdował i przy której z granic życzę Ci bezksiężycowej nocy jak zawsze. Życzę Ci wiecznego głodu, Kochanku Wielkiej Niedźwiedzicy, smakoszu nocnych eskapad, nie myśl w sposób właściwy ludziom prostym, dozuj umiejętnie ten endemiczny paradygmat prostego życia, z właściwą sobie nonszalancją. Osią życia wagabundy jest przygoda, żądza jej nieodparta, aplikuj ją sobie codziennie. To ona jak tsunami unosi Cię na krańce świata, unikaj Sowietów i zawsze bądź bogom nocy równy.
keczupowski
Panie prokuratorze Teodorze Szacki, na wstępie mam nadzieję, że poniższe życzenia do Pana trafią pomimo tego, że nikt nie wie gdzie Pan jest i co się z Panem dzieje. Życzę Panu i Pana koledze spełnienia marzeń, wielu rozwiązanych spraw już nie w roli prokuratora, lecz pod postacią obrońcy słabszych i pokrzywdzonych. Oczywiście nie liczę, że będzie Pan kimś takim jak tytułowy Dexter, choć nie ukrywam, że ktoś taki by się nam przydał. W każdym razie wielu sukcesów na granicy prawa i nie wykrycia przez organy ścigania.
honestly
Rolandzie! Z okazji Świąt pragnę życzyć Ci aby świat już nie szedł dalej na przód, abyś znalazł zakończenie i już więcej nie musiał budzić się na pustyni. Życzę Ci spokoju ducha, celnego oka i jak najmniejszej ilości homarokoszmarów na Twej drodze. Bądź wytrwały i wyrozumiały dla Eddiego, opiekuj się Jakiem, trwaj. Wszystkiego co najelpsze Rewolwerowcze!
DeerDance
Stefanie Stanisławie Żabikowski! Domyślam się, że przebywasz już po drugiej stronie - razem z Ojczulkiem, Wilhelmem, czy Gołąbkiem. Mam głęboką nadzieję, że spotkałeś tam rownież Agnieszkę, Życzę Ci, aby Święta po drugiej stronie, razem z bliskimi Tobie Duszami, wynagrodziły Ci chwile pełne żalu, smutku i złości, których doświadczyłeś tu, po stronie \"żywych\". Oby Twoja dusza zaznała wiecznego spokoju, a pamięć po Tobie trwała długo! Do zobaczenia po drugiej stronie! Wesołych Świąt!
Rastuch
Drogi Danielu! Przeczytałam wiele książek z wspaniałymi postaciami, ale to ty najbardziej mnie zauroczyłeś swoją dziecięcą naiwnością i ciekawością świata jako chłopiec i kiedy już byłeś większy swoim dobrym sercem i miłością, którą obdarowałeś innych. Życzę Ci, żebyś nadal był tak fantastycznym człowiekiem, pociechy z małego Juliana, przyjaciół takich jak Fermín Romero de Torres oraz wielu książek, bo przecież, dzięki nim zaczęła się Twoja historia 😉
Zaczytana777
Droga Marie, święta to czas spokoju, radości, miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, to czas wybaczania i miłości która odradza się na nowo. Chciałabym Ci życzyć abyś w końcu odnalazła spokój i zaufała w swoje wartości. Żebyś w tej gonitwie z czasem uwierzyła, że jesteś najlepszą z najlepszych. Ale również żebyś pamiętała że w tym wszystkim najważniejsze są dzieci które mocno wierzę, że kochasz z całego serca. Ich miłość do Ciebie jest najpiękniejsza jaka tylko istnieje. Więc odsuń czasem na dalszy plan sprawy zawodowe i ciesz się z życia, bo jak sama wiesz jest bardzo kruche. Uśmiechaj się częściej a powagę zostawiaj w laboratorium 🙂 Wesołych Świąt !
Patrycja
Moi drodzy bohaterowie książkowi, życzę wam wielu czytelników, którzy mogą na nowy tchnąć w was życie. Kolejnych niezapomnianych przygód, które szykuje dla was autor oraz odwagi i nadziei na odnalezienie wspaniałego, kolejnego fana, który co chwila, będzie was przyzywać do życia.
Luna
Drogi Ericku! Niech te mroczne święta przyniosą Ci dużo zysku w Fangtasii oraz mnóstwo klientów w barze tak by pękał w szwach. Życzę Ci aby ktoś w końcu roztopił twoje żądzy krwi serce i abyś znalazł swoją wieczną partnerkę na pozostałe tysiąc lat.
stynka20
Drogi Mały książę, składam ci życzenia wesołych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, dużo śniegu na planetach, które zamierzasz odwiedzać. Życzę Ci dużo odpoczynku przy róży i lisku, a także spokoju od codziennych trosk. Świąt niosących nadzieje na jeszcze lepszy kolejny rok.
admiralette