Drogi Harry Potterze! Życzę Ci 🙂 Umiejętności cieszenia się z drobiazgów, spokoju, miłości, ufności w patrzeniu w przyszłość, zrealizowanych marzeń i tego by szczęście towarzyszyło Ci do końca świata i o jeden dzień dłużej! i pamiętaj, że: Miłość jest wielka, miłość sen życia daje, czasem jednak sprawdza się zdanie KOCHAM to piękne słowo KO szybko odchodzi CHAM zostaje.............. i wtedy zostaje książka z Tobą, która smutki rozstawia po kątach
mika19
Na krótką chwilę zamykam oczy,aby pomyśleć o tym,czego Ci życzyć Święty Mikołaju,otwieram oczy i już wiem co chciałabym Ci powiedzieć.Pomyśl o tym,że Twoje Święto to dzień cudów i prezentów,wszyscy są szczęśliwi i uśmiechnięci,wystarczy tylko rozejrzeć się wokół,aby zobaczyć jak wielką radość sprawiasz nie tylko dzieciom,ale i dorosłym.Życzę Ci ,abyś stał się osobą bardziej wyrozumiałą dla wszystkich,aby Ci,którzy byli mniej grzeczni, też dostali prezenty i zdał sobie sprawę,że jesteś naprawdę wyjątkowy,po prostu wszyscy Cię kochają.Życzę Ci,aby rozdawanie prezentów nie męczyło Cię zbytnio i sprawiło Ci wiele radości.Ciesz się z każdego nowego doświadczenia,nigdy się nie poddawaj i zawsze zmierzaj do osiągnięcia wyznaczonego celu,nawet gdy nie ma śniegu i renifery nie chcą ciągnąć Twoich sań,nie zapomnij o nas. Życzę Ci,aby na Twojej twarzy zawsze malował się uśmiech i marzę o tym,abyś był w pobliżu nas każdego dnia,abyś codziennie wręczał nam czarodziejskie prezenty i prezenciki.
dalana
Drogi Rolandzie! W Nowym Roku życzę Ci aby podróż do Mrocznej Wieży już nigdy więcej nie okazała się czasoprzestrzenną pętlą. A Człowiek w czerni niech na zawsze zabłądzi w piaskach jałowej pustyni. Ponadto - długich dni i przyjemnych nocy, rewolwerowcze!
Erni
Nieuchwytna Śmierci! Zerkając mimochodem na wydarzenia mijającego roku, doszłam do wniosku, że bardzo się przepracowujesz. Nie wiem czy to wynik pracoholizmu, czy może nieumiejętnego dobierania sobie pracodawców, ale zdecydowanie zasługujesz na odpoczynek. Dlatego z okazji Nowego Roku, życzę Ci po pierwsze prawdziwych wakacji! I to Kochana, najlepiej na bezludnej wyspie, żebyś mogła zapomnieć o pracy. Życzę Ci również znalezienia sobie nowego hobby (może moda, choć czerń nigdy nie będzie passe) oraz więcej optymizmu na co dzień. Do zobaczenia, ale mam nadzieję, raczej w dalszej przyszłości. K. PS. Rola w „Złodziejce książek” - doskonała! Byłaś prawdziwą gwiazdą.
szpulla
Mirando! Przyznam szczerze, na początku czułam do Ciebie ogromną niechęć. Pokazałaś jednak, że jesteś bardzo silną i pełną ciepła kobietą. Udało Ci się dostrzec jak wielką siłę ma prawdziwa miłość. Zrozumiałaś, że w życiu liczy się coś więcej niż dążenie do wygód i kariery. I najważniejsze - pokochałaś na nowo swoje dzieci. W tym roku otrzymasz od życia 365 kolejnych szans i życzę Ci, abyś wykorzystała je w 100 procentach! Wierzę, że spotkasz na swojej drodze kogoś, kto sprawi, że marzenia skryte głęboko w Twoim sercu staną się rzeczywistością. Samych wspaniałych chwil, niech Kai, Rory i Kira powodują mnóstwo uśmiechów na Twojej twarzy. Życzę również, abyś nadal wypiekała swój cholernie pyszny małpi chlebek i podbijała nim podniebienia bliskich Ci osób. I pamiętaj: ŻYCIE ROZKWITA DRUGIMI SZANSAMI 🙂 🙂
kaasiavv
Saro Fitzgerald życzę Ci, abyś w tym nowym 2018 roku potrafiła żyć chwilą i dostrzegać same pozytywy. Ty dobrze wiesz jak życie ludzkie jest kruche dlatego życzę Ci dużo miłości do najbliższych, cierpliwości w znoszeniu cierpień oraz jak najwięcej uśmiechu nawet jeśli miałby to być uśmiech przez łzy.
Wizzy
Droga Lisbeth, życzę Ci, abyś po raz kolejny nie utonęła w wirze absurdalnych wydarzeń wymyślonych przez Lagercrantza. Marzę o tym, być pozostała sobą - prawdziwą Wasp na wzór tej z komiksów Marvela. Życzę Ci byś nadal była dzielnym i nieustraszonym geniuszem komputerowym, który da sobie chwilę czasu na odpoczynek od więzienia. Z całego serca chciałabym, abyś dała ludziom szansę. Przecież każdemu zdarza się popełniać błędy, nie skreślaj wszystkich tak od razu. Szczęśliwego Nowego Roku Wasp, być może ten rok będzie idealną szansą na napisanie nowego rozdziału w Twoim życiu.
anja
Mój drogi Harry życzę Ci aby w nowym roku wychodziły Ci wszystkie czary Aby nikt Ci źle nie życzył i aby słuchali Cie wszyscy Aby Vdemort już nigdy nie powstał i żeby w ciemności na zawsze pozostał Niech wszystkie magicznie stworzenia działają,na Twoje zlecenia Niech wszyscy z Hogwartu Cię słuchają i racje przyznają Życze wszystkiego co magiczne i zarazem liryczne Wszystkiego co tajemnicze bo takie jest Twoje życie Niech Ci sie wiedzie i szczęsci Wszystkiego dobrego
Dzasta88
Droga Saro Screw, chciałbym Ci podziękować za wszystko, czego się od Ciebie nauczyłem. Jako młoda dziewczyna straciłaś swoich rodziców, co doprowadziło Cię do ubóstwa. Żyłaś w luksusie i nagle straciłaś to, czego zazdrościli Ci inni. Mimo wszystko nigdy się nie zmieniłaś i pozostałaś prawdziwą księżniczką. W Twoim zachowaniu dominowała szczerość, uczciwość i życzliwość. Brakowało Ci jedzenia, ale potrafiłaś dzielić się tym, co miałaś ze swoją przyjaciółką. Jesteś dla mnie wielkim autorytetem, który pomógł mi stać się lepszym człowiekiem. Za każdym razem, gdy czytam o wydarzeniach z Twojego życia mam wrażenie, że poznaję nową historię. Odkrywam w niej coś nowego, co inspiruje mnie do pomagania i stawania się lepszym człowiekiem. Z okazji Bożego Narodzenia życzę Ci, żebyś nigdy się nie zmieniła i pozostała wspaniałą dziewczyną! Niech nie zabraknie Ci uśmiechu na twarzy i zdrowia na każdy dzień 2018 roku! Bądź silna Saro i pomagaj tym, którzy najbardziej tego potrzebują!
kakamil225