Droga Hermiono! W Nowym Roku z całego serca życzę Ci dalszych sukcesów i nieco więcej luzu 😉 Życzę Ci Kochana wagarów choćby tylko...raz w semestrze 😉 Jeden niezdany egzamin też Ci dobrze zrobi 🙂 Poza tym pomyśl też czasami o czymś innym niż Sumy i spędź z koleżankami (TAK, koleżankami, a nie Harrym i Ronem) prawdziwy babski wieczór 😉 Nie obraź się, ale życzę Ci ponadto gładkich włosów, poznania tajników delikatnego makijażu i wiedzy o modzie - wiem, że to dla Ciebie sprawy drugorzędne (albo i trzeciorzędne), ale uwierz mi - przydadzą się szybciej niż myślisz 😉 Także wszystkiego luzackiego i kobiecego Kochana! To będzie Twój rok ;)!
kilkatie
Drogi Wszechświecie w mojej dłoni, dzięki Tobie istnieje to wspaniałe miejsce w którym żyjemy. Niech bogowie sprzyjają Ci jak najdłużej, abyś mógł zachwycać kolejne pokolenia swoim nieziemskim pięknem. Niech konstelacje Twoich marzeń wędrują przez nieboskłon, by spełniać się wśród mrugających pereł kosmosu. Życzę Ci, aby miliardy naszych ziemskich historii były dla Ciebie inspiracją w tworzeniu niezwykłej opowieści o bezkresnej podróży przez czas i przestrzeń. Być może pewnego dnia spotkamy się wśród spadających gwiazd...
Audrey
Droga Scarlett, ostatnio spełniły się Twoje największe marzenia: uczestniczyłaś w Caravalu i mogłaś uwolnić się spod kontroli swojego despotycznego ojca. Wiem, że teraz nie jest Ci łatwo, ale masz u swego boku siostrę i możesz zacząć wszystko od nowa. Chciałabym Ci życzyć, aby udało Ci się ochronić siostrę i byście były w końcu bezpieczne, wiem, że tego zawsze pragnęłaś. Również mam nadzieję, że podróżując z wyspy Mistrza Caravalu odnajdziecie upragnione miejsce, które będziecie mogły nazwać domem. Być może znajdziesz jakiś wymarzony zamek? Jednocześnie wierzę, że ułoży Ci się z Julianem i to on będzie Twoim księciem z bajki. Życzę Ci znalezienia szczęścia, które pozwoli Ci zapomnieć o zmartwieniach i da radość z życia. Niech Nowy Rok będzie dla Ciebie magiczny!
Ninja
Święty Mikołaju, życzę Ci, aby wszyscy bez wyjątku w Ciebie uwierzyli i Twoimi sprzymierzeńcami co roku byli. By wszystkie kominy były wygodnie szerokie, a renifery z zaprzęgu w doskonałej formie. Niechaj zdrowie dopisuje Ci w pełni, a Twe największe marzenie się spełni! Niechaj po wybitnie pracowitej nocy czeka Cię zasłużony wypoczynek, musisz o siebie dbać, w końcu niezastąpiony z Ciebie człowiek! Niechaj elfy dbają, byś i Ty prezentem był obdarowany, życzę też, byś przez śliczną Panią Mikołajową był wycałowany! Niechaj barberzy z najwyższą starannością o Twoją brodę dbają, a ludzie na całym świecie wciąż Cię uwielbiają. Niechaj uśmiech z Twej twarzy nie znika, a zmęczenie po ostatnim maratonie prezentowym szybko umyka! Niechaj Nowy Rok będzie dla Ciebie bardzo udany, pomimo, że milionami listów pewnie będziesz zasypany.
MysticalAngel
Chciałbym złożyć życzenia Kubusiowi Puchatkowi. Aby nigdy nie przestał być misiem o małym rozumku, aby nigdy nie stracił ochoty na kolejny słoiczek miodu, aby nigdy nie zawiódł się na swoich przyjaciołach, aby zawsze miał ochotę na kolejną porcję przygód z nimi. Aby nigdy nie stracił swojego optymizmu i pozytywnego spojrzenia na świat, aby nigdy nie przestał pocieszać Kłapouchego i aby nigdy nie przestał opiekować się Prosiaczkiem. A przede wszystkim żeby bez względu na wszystko pozostał sobą.
KrzysiekGie
Czerwony Kapturku ! Z okazji minionych już bożonarodzeniowo - noworocznych uroczystości, chciałabym złożyć Ci życzenia . Przede wszystkim NIE ZMIENIAJ SIĘ , nadal chodź do chorej babci i rozmawiaj z napotkanymi wilkami , pozostań tą słodko - naiwną dziewczynką .Pod żadnym pozorem nie korzystaj z usług firm cateringowych lub kurierskich , aby wyręczyły Cię w doglądaniu Babuni!!! Sklepy internetowe z opcją dostawy do domu też niech nie będą dla Ciebie pokusą . Czerwony Kapturku pozostań sobą i zechciej spotkać się z kolejnymi zastępami nowych , młodych czytelników ; smakoszy kanonu literatury dla dzieci . Z najlepszymi życzeniami - Dorota.
Opera
Drogi panie Lamora, z okazji świąt Bożego Narodzenia z serca składam życzenia wprost do Twej skradzionej sakiewki. Życzę Ci wszystkiego dobrego, kolejnych genialnych pomysłów na przekręty, będące Twoją specjalnością. Mam nadzieję, że już nigdy Twój talent aktorski nie zostanie użyty przeciwko Tobie. Życzę Ci także więcej szczęścia w życiu, bo dość często o Tobie zapomina. Mam nadzieję, że z Sabethą o sobie pamiętacie, w końcu wigilijny wieczór to świetny pretekst do spędzenia czasu razem, odkładając na bok złodziejskie igraszki. Życzę Ci, aby świąteczny czas była dla Ciebie spokojny, radosny i pełen miłości, z którą nie zawsze Ci po drodze. Wiele straciłeś, ale wciąż masz Jeana, z którym stanowicie niezastąpiony duet, mogący roznieść w pył nawet nicość. Życzę Ci również wychodzenia zwycięsko z wszystkich wyzwań, którym stawiasz czoła. Wszystkiego ukradzionego, to znaczy... wszystkiego dobrego!
Pati0508
Drogi Gandalfie! Wydaje mi się, że ostatnio zapanował moda na Harry\'ego Pottera i Dumbledore\'a i ludzie zapomnieli już kim jest Gandalf (nie tylko nazwa księgarni). W Nowym Roku życzę Ci więc, by czytelnicy powrócili do Śródziemia i przypomnieli sobie kto jest największym czarodziejem literatury i aby Twoje niezwykłe przygody z równie niezwykłymi przyjaciółmi nadal poruszały wyobraźnię! Życzę Ci wspaniałego czasu spędzonego z wiernymi czytelnikami ale i wielu zachwytów młodych ludzi, którzy odkrywają twórczość Tolkiena po raz pierwszy. Obyś stał się ich ulubionym bohaterem, tak jak stałeś się moim, kiedy miałam naście lat; obyś nie zatracił swojej największej magicznej mocy: wzbudzania żądzy przygód! Ps. Nie muszę Ci życzyć wystrzałowych fajerwerków, bo od tego zawsze byłeś specjalistą!
Patrycja
Droga Aniu Shirley! Z okazji Świąt życzę Ci, abyś była bardziej uważną gospodynią: sprawdzaj ciasto przed podaniem go na stół oraz napoje przed zaserwowaniem ich swym gościom. Nie bądź zbyt ufna zapewnieniom pokątnych handlarzy, ponieważ czasem możesz nabić się (lub swoje włosy) w zieloną butelkę. Staraj się panować nad gniewem, gdyż nie w ustach każdego określenie „Marchewka!” jest obelgą. Nie wahaj się jednak spieszyć z pomocą mniejszym i słabszym od siebie, ponieważ dobre uczynki przyniosą Ci niespodziewane zyski. Panuj nad swoimi pomysłami: zarówno podróże łodzią jak i chodzenie w obłokach mogą dostarczyć Ci problemów. A jeśli czasem wpadniesz w otchłań rozpaczy, to pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa, gdyż jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów.
Biegnąca_z_wilkami
12338